• Szkoła języka angielskiego
  i programowania

  Ucz się z Łosiem w Opalenicy.

 • 3 lokalizacje
  w Opalenicy 

  Os. Centrum, Biurowiec Remes, Łęczyce.

 • Języki przyszłości

  Angielski i programowanie w jednym miejscu.

Nauka programowania dla dzieci

Maluchy już od najmłodszych lat wyrażają zainteresowanie światem zewnętrznym, a przede wszystkim urządzeniami elektronicznymi, w których posiadaniu znajdują się ich rodzice. Smartfony, smartwatche, tablety czy laptopy nie stanowią przed dziećmi żadnych tajemnic, nawet w początkowych stadiach rozwoju. Najmłodsi oswojeni są również z różnymi rodzajami aplikacjami np. Youtube, a także grami na telefon czy komputer, choćby typu Minecraft. Z tego względu warto wykorzystać ich naturalny potencjał oraz zainteresowanie nowoczesnymi technologiami oraz przeglądaniem stron www, by ukierunkować ich rozwój właśnie na te obszary życia społecznego, które mogą być istotne w przyszłości. Nauka programowania dla dzieci to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich rodziców, którzy chcą, by ich pociechy uczyły się kreatywnego oraz logicznego myślenia, a także w twórczy sposób potrafiły wykorzystywać swoje umiejętności.

Programowanie Minecraft, Scratch, Pixiblocks, a może Scottie Go? Wybór należy do Ciebie!


Scootie Go

Scratch

Minecraft

Pixblocks

Strony www

Rozwijaj w dziecku pasję oraz kompetencje niezbędne do poruszania się w cyfrowym świecie. Zdobyte w ten sposób umiejętności pozwolą mu bez problemu korzystać z wynalezionych technologii oraz pomogą w zrozumieniu otaczającej go rzeczywistości. Najlepiej robić to jednak w środowisku, które dobrze zna. Programowanie Minecraft umożliwia zapoznanie się z podstawowymi funkcjami kodowania oraz na wykorzystanie ich w praktyce. Stworzone w ten sposób rzeczy można użyć do tworzenia oraz budowania świata w Minecraftcie. Jeżeli jednak Wasze pociechy są zafascynowane bardziej tradycyjnymi rozwiązaniami, mamy również coś przygotowanego specjalnie dla nich. Programowanie Sctratch oraz Scottie Go zawierają innowacyjne metody, dzięki którym nawet najmłodsi w mgnieniu oka pojmą tajniki związane z kodowaniem. Scottie Go opiera się na połączeniu realnych klocków służących, choćby do pisania aplikacji i zeskanowania ich w celu przekształcenia w ruch i zachowanie Scottiego. Z kolei Scratch umożliwia stworzenie muzyki czy też gier za pomocą specjalnych „puzzli”, które dowolnie można układać. Oprócz wyżej wymienionych Minecrafta, Scottie Go oraz Scratcha, istnieje również Pixiblocks. Aplikacja ta charakteryzuje się przejrzystym interfejsem oraz pozwala na naprawdę wspaniałą rozrywkę podczas nauki.

Programowanie stron www może być świetną zabawą dla nieco starszych dzieci oraz młodzieży


Język HTML, Java Script czy CSS3 to podstawy programowania stron www. Choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się skomplikowane, tak naprawdę takie nie są. Wraz z naszymi doświadczonymi instruktorami, Twoja pociecha od podstaw napisze własną stronę www, która uprzednio została zaprojektowana graficznie. Dzięki temu w przystępny sposób nauczą się wszystkiego od początku.

Nie czekaj i zapisz swoje dziecko już dziś na programowanie Minecraft czy też Pixiblocks, by rozwijać jego kreatywność oraz umiejętności. Przyszłość należy do niego!