• Szkoła języka angielskiego
  i programowania

  Ucz się z Łosiem w Opalenicy.

 • 3 lokalizacje
  w Opalenicy 

  Os. Centrum, Biurowiec Remes, Łęczyce.

 • Języki przyszłości

  Angielski i programowanie w jednym miejscu.

Korepetycje angielski - Grodzisk Wielkopolski

Chcesz jeździć po całym świecie, utrzymywać kontakt z osobami za granicą, pracować dla międzynarodowej korporacji? W dzisiejszych czasach to wszystko jest możliwe, o ile umiesz się porozumiewać w najbardziej uniwersalnym języku świata. Chodzi oczywiście o angielski, z którego korepetycje na terenie Grodziska Wielopolskiego proponuje nasza szkoła. W naszych zajęciach mogą wziąć udział osoby uczące się w każdym wieku – dzieci, młodzież oraz studenci. Zapewniamy, że każdego nauczymy mówić w tym powszechnie używanym na całym świecie języku, pomagając jednocześnie zdać wszystkie testy i egzaminy.

Korepetycje – angielski w Grodzisku Wielkopolskim

W naszej szkole językowej możesz skorzystać z zajęć w ramach korepetycji na poziomach od najbardziej podstawowych (A1-A2), przez średniozaawansowane pozwalające na swobodną komunikację (B1-B2) aż do najwyższych (C1-C2) wymaganych w miejscu pracy lub w przypadku chęci studiowania na zagranicznej uczelni. Z nami nadrobisz wszystkie braki z angielskiego, zaskakując swoich nauczycieli oraz przygotowując się jednocześnie do właściwego porozumiewania w obcym języku w dorosłym życiu.

Elastyczne podejście i dopasowanie

Zapewniamy indywidualne podejście do każdej osoby w ramach zajęć z języka angielskiego prowadzonych od poniedziałku do niedzieli w godzinach porannych, popołudniowych oraz wieczorem. Z naszej oferty można skorzystać zarówno w ramach nauki stacjonarnej (na miejscu w naszych punktach oraz poprzez oferowany dojazd do kursanta na określonym kilometrowo terenie), jak i online za pomocą komunikatora Skype. Prowadząc zajęcia indywidualne, dostosowujemy program korepetycji do poziomu ucznia i celów, jakie chce on osiągnąć. Chętnym proponujemy również lekcje w kameralnych grupach (od 2 do 6 osób) w naszej odpowiednio wyposażonej sali zajęciowej.

Zadbaj o rozwój swojego dziecka, pomagając mu zdać egzaminy na każdym poziomie nauczania lub podnieś osobiste kompetencje językowe - pomogą ci w tym prowadzone przez naszą szkołę korepetycje z języka angielskiego w Grodzisku Wielkopolskim.